vegla palestre

Numri i njoftimit: 8246 | Postuar në: 22.03.2014, 22:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes dy vegla palestre me cmim 100 euro secila, ndoshen ne Shkoder

 Shkodër

Dërgo E-mail

 niki