Shitet ndertese 2 kateshe rruga gjakova kamez 200 mtra

Numri i njoftimit: 82532 | Postuar në: 25.01.2019, 23:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ndertes e re e pa perfundume 2 katesh 125 metra katror e ndertuar ne 2012 me ipotek trualli

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 shkelzen