apartamente pushimi luksi velipoje

Numri i njoftimit: 8254 | Postuar në: 23.03.2014, 00:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes apartament luksi ne qender te velipojes. ne kompleksin fishta tek pallatet e reja.ka nje pamje te mrekullueshme nga deti i cili ndodhet 50mt larg tij.ne katin e 4 me ashensor (lift). Apartamenti ka 78 m2 dhe eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhe shitet me te gjitha cka shihni ne foto.per te pare video kerkoni ne youtube apartamente pushimi luksi velipoje.

 Shkodër

Dërgo E-mail

 mevlida