Fustane nuserie me cmime te arsyeshme

Numri i njoftimit: 8312 | Postuar në: 24.03.2014, 22:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten fustane nuserie me cmime shum te arsyeshme dhe per me teper shum te bukura..ka te reja ka dhe te veshura vetem 2 here

 Tiranë

 Fjorenca