shes kompjuter shtepije

Numri i njoftimit: 8351 | Postuar në: 27.03.2014, 11:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Hard Disk HDD: 500 GB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: 750 €

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


kompjuteri eshte mark. QUEST 500 GB hard disk,1 GB karte grafike per te gjithe lojrat dhe programet.4 GB RAM. ekrani eshte 22' SCHAUBLORENZ mark gjermane perdoret dhe si televizior.windows 7 ultimate.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Rakip