eshte ne gjendje shume te mire..dhe i ri ..pa asnje difekt .

Numri i njoftimit: 8359 | Postuar në: 27.03.2014, 14:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BlackBerry

Modeli: curve

Çmimi: 80 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


blackberry esht nje telefon ne gjendje shum te mire pa asnje difekt kamera ...5.5

 feliqe