Organo roland E 86

Numri i njoftimit: 8374 | Postuar në: 28.03.2014, 09:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes organo roland e 86 ne gjendje pune me reitme popullore mund ti vendosen rritme me diskete

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Adi