Tollombace per festa me forma e postera nga filma vizatimore

Numri i njoftimit: 8376 | Postuar në: 28.03.2014, 11:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes tollombace per femije, festa, ditlindje, aktivitete te ndryshme.
Tollombacet jane disa lloje me forma e madhesi te ndryshme dhe me postera te personazheve nga filmat vizatimore me te dashur per femije, si dhe me teme romantike.
Te gjitha prej materiali latex shock-resistent dhe mund te fryhen me ajer ose me Helium.
Sipas deshires mund te merrni edhe fije per ti lidhur ne rast se do te mbushen me Helium, ose pompa dore per ti fryre me ajer (te perfshira ne cmim).
Pranoj vetem oferta per shitje me shumice me cmim shume te favorshem per porosite e medha (mbi 2000 cp)
Me kontaktoni per listen e plote dhe cmimet sipas sasise.

email: stargo@live.com
cel: 066 5621518

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Endri