Raki te llojeve te ndryshme

Numri i njoftimit: 8387 | Postuar në: 28.03.2014, 18:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Birra dhe pije alkoolike

Lloji i njoftimit: Shitet


Tregtojme raki te llojeve te ndryshme si ;Raki rrushi,Raki kumbulle,Raki thane etj...
cmimi ;Raki rrushi 5oo lek L
Raki kumbulle:750 lek litri
Raki thane;1200 lek L
gjithashtu shesim dhe raki rrushi 15 vjecare e cila kushton 1500 lek L
Rakia eshte 100% bio..Per me shum informacion kontaktoni ne numrat e poshte shenuar: 0685650201.......066571952....

 Lezhë

Dërgo E-mail

 Bujar