Fustane Nuserie

Numri i njoftimit: 8409 | Postuar në: 29.03.2014, 20:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten fustane nuserie te mara ne Stamboll me cmime teper te arsyeshme dh ete kenaqshme..fustane shum te bukura te reja dhe te perdorura(te veshura nga 2 here),,,per asrye emigrimi

 Tiranë

 fjori