Okazion Shiten dy Telefonica Samsung s3

Numri i njoftimit: 8412 | Postuar në: 30.03.2014, 08:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: S3

Çmimi: 45.000 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten dy Telefonica Samsung s3 te ardhur nga USA pak te perdorur si dhe iPad 32g white model A1416 ardhur nga USA.

 Kolonjë

Dërgo E-mail

 Lorenc