blej mobilje te perdorura

Numri i njoftimit: 8430 | Postuar në: 31.03.2014, 08:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


blej mobilje te perdorura dhe orendi te tjera shtepike. per me teper na kontaktoni ne numrat e telefonit 0696633584;0682551153.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 azem