YCA190R-3. BEKO 32WLU520HD

Numri i njoftimit: 8442 | Postuar në: 01.06.2014, 13:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për sende elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


paketa main bord ose siq quhet ndryshe paketa kontrollit eshte e perdorur por e rregult pasi eshte hequr nga nje tv me ekran te thyer.paketa mun te shkoj edhe ne modele te tjera tv qe kan te njetin nr.main bordi

 abdyl