320WTC4LV1.0

Numri i njoftimit: 8443 | Postuar në: 01.06.2014, 13:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për sende elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


paketa T-con bord ose LVDS eshte hequr nga nje tv me ekran te thyer eshte e perdorur por e rregullt perdoret ne keta tv:SAMSUNG LE32R87BD,LCD32TV022HD,32WLA520HD

 abdyl