jepet shtepi me qera

Numri i njoftimit: 84544 | Postuar në: 03.02.2019, 13:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


jepet shtepi me qera ne tirane , kombinat
shtepia eshte 75 metra se bashku me ballkone dhe kopesht 180 metra katror
shtepia ndodhet ne zonen e kombinatit
0699777454

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 ronaldo lila