Medikamente per in-vitro

Numri i njoftimit: 84552 | Postuar në: 09.02.2019, 12:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medikamente, produkte farmaceutike

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje
Shesim medikamente per nje in-vitro te plote me 3600 IU te blera ne greqi vlera te te cilave eshte rrethe 1000 euro dhe shiten 600 euro per arsye mosperdorimi
tel 0675555309

 Tiranë     Ali Demi

 arjan