Apartament me qera per studente

Numri i njoftimit: 84580 | Postuar në: 19.02.2019, 10:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 74

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet apartament 1 + 1 me qera per studente. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne zonen prane Shkolles se Marines, Vlore. Per me teper informacion ose prenotim shkruani ne inbox ose telefononi ne nr e cel: 0699292627.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Anja