Shitet karrige moderne

Numri i njoftimit: 84583 | Postuar në: 24.02.2019, 22:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe karrige / Karrige

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet karrige moderne, e blere te mobileria Roal qe eshte te autostrada Tirane-Durres. Eshte blere 100 euro, shitet vetem 30 euro. Eshte fringo e re. Ekzistojne 6 cope. Ose shiten vec e vec 30 euro secila.

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Erion