Shitet mbeshtetse ortopedike

Numri i njoftimit: 84584 | Postuar në: 28.02.2019, 21:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Paterica

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet mbeshtetse ortopedike. Sapo eshte blere 50000 leke te vjetra. Shitet per arsye mosperdorimi. Duket si e re fare. Shitet 25000 leke te vjetra.

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Erion