Shes biciklete ne gjendje perfekte

Numri i njoftimit: 84591 | Postuar në: 21.02.2019, 23:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes mountain bike thuajse te paperdorur dhe ne gjende perfekte funksionale

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Enea