Kurse anglisht dhe italisht me cmim te arsyeshem

Numri i njoftimit: 84597 | Postuar në: 23.02.2019, 22:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Arsimim dhe edukim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofroj kurse te gjuhes angleze dhe italiane me metodat me bashkekohore per femije dhe te rritur . Me cmimet me fantastike. Me mesues te kulifikuar dhe me eksperienc jashte shtetit. Per informacione te metejshme na kontaktoni ne nr e tel +355 68 481 2132

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Albana