Shitet shtepia private

Numri i njoftimit: 84608 | Postuar në: 03.03.2019, 00:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 3

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 300

Çmimi: 250.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia eshte private. Ndodhet ne pozicion te mire sepse nga te dyja anet e shtepise majtas dhe djathtas ka dalje ne rruge. 40 50 metro nga rruga kryesore. Ndodhet afer pallatit me shigjeta. Eshte dy kateshe si truall eshte 300 m2 ndersa si shtepi 100 m2 lart dhe 100m2 poshte. Nje lagje e qete vilash. Ke mundesi dhe per biznes. Ka drite gjate gjithe dites. Kati i dyte ka verande. Ka banjo te kompletuar dhe guzhine. Eshte me leverdi sepse ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te zhvilluar. 

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Ervis