Shitet ose jepet me qera; "Pika Turistike" Gramsh

Numri i njoftimit: 8511 | Postuar në: 03.04.2014, 19:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ose jepet me qera, "Pika Turistike" ne Gramsh. Ambjenti 1200 m2, ndertesa eshte 3-kateshe, me parking, dhe hapsir prej 2400 m2, e hipotekuar. Perfshin 11 dhoma hoteli, 2 salla, qe mund te perdoren per Bar-Restorant, nje salle per Dasma ose konferenca. Te interesuarit te kontaktojne ne kete adrese, ose ne numrat; 00355696184695, 00355692860100
CMIMI I DISKUTUESHEM

Sold or leased, "Tourist Point" Gramsh. Environment 1200 m2, is 3-storey buildings, with parking, and space of 2,400 m2, the mortgage. Includes 11 hotel rooms, two halls, which can be used for bar-restaurant, a hall for weddings or conferences. Interested parties to contact me at this address, or numbers; 00355696184695, 00355692860100
Me poshte ju kemi derguar dhe disa foto te objektit.
price is negotiable

 Gramsh

Dërgo E-mail

 Goldi Hoxha