Apartament ne shitje 2+1/Qender

Numri i njoftimit: 85620 | Postuar në: 03.02.2021, 17:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 52.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje 80m2 ne Lgj, Nr 1 te Sarandes ne qender.
Vetem 100 metra larg nga Gjykata.
2 Min larg nga Bar Limani dhe nga Agjensia Autobuseve. Kuzhina e montuar dhe hyrja e gjitha e restauruar..
Per me shume info na kontaktoni!Viber,Whats up +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan