Majmunët e Bukur Capuchin për shitje

Numri i njoftimit: 85625 | Postuar në: 20.03.2019, 20:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 750 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Majmunët e Bukur Capuchin për shitje
Ne po u ofrojmë majmunëve tanë të bukur Capuchin për shitje. Këto majmuna janë të trajnuar mirë dhe vaksinohen. Ata janë gjithashtu të regjistruar dhe kanë një garanci shëndetësore njëvjeçare. Ata janë miqësorë me fëmijët dhe kafshët e tjera. kontaktoni në çdo kohë për info dhe fotot e fundit në marta.renaldi@outlook.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 marta renaldi