Shitet apartament sp 67 m2

Numri i njoftimit: 85654 | Postuar në: 08.04.2019, 12:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 35.200 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur apartament sp 67 m2. Apartamenti ndodhet afer fakultetit te shkencave te edukimit. Shkoder.
Cmimi 35.200 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)