Shtepi per plazh Orikum

Numri i njoftimit: 85655 | Postuar në: 08.04.2019, 18:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Suita / vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek,TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet. Apartamenti ndodhet ne pallatin e pare ne krah te bashkise Orikum. Per detaje te metejshme ju lutem kontaktoni ne numrin tone te telefonit 069 228 30 96

Ju faleminderit

https://sites.google.com/site/pushimeorikum/

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Defrim Orikum