Jepet me qera apartament sp 70 m2

Numri i njoftimit: 85663 | Postuar në: 13.04.2019, 14:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 120 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


CITYHOME jep me qera apartament sp 70 m2. Apartamenti ndodhet afer Gjuhadolit. Shkoder.
cmimi 120 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)