Vinc Kamjoi.

Numri i njoftimit: 8582 | Postuar në: 07.04.2014, 14:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Vinci eshte ne gjendje shume te mire.Ka 3 dalje 2 hidraulike dhe 1 mekanike.Ka force ngritese te madhe dhe eshte nje nga vincat me te medhenj te zones tone.Punohet nga lart.Shitet per arsye mos perdorimi.

 Korçë

Dërgo E-mail

 Miri