shitet shtepi ne tepelene

Numri i njoftimit: 8598 | Postuar në: 08.04.2014, 20:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet shtepi, dhome , sallon gushin . koridor tualet,dhe me oborr me 60 metra katror.

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 teli