Punime hekuri dhe druri

Numri i njoftimit: 8618 | Postuar në: 03.05.2014, 10:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


bejme punime hekuri te ndryshme :Porta, kangjella,cati hekuri dhe druri ,zgara dritaresh ,porta te blinduara,ballkone druri dekorative.

 Qani Saliaj