Kelysh Poodle

Numri i njoftimit: 86669 | Postuar në: 18.04.2019, 20:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 4 kelysh poodle.. 2 te bardhat jane femra dhe 2 te zinjte meshkuj. Jane 1 muajsh e gjysem.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Geri