Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK

Numri i njoftimit: 86686 | Postuar në: 04.04.2020, 07:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fiesta

Lloji i pjesës: Ndriçim

Çmimi: 40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten stopa te pasem Ford Fiesta i majti dhe i djathti ne gjendje shum te mire. Cmimi 25 euro 1 cop te dy bashke 40 euro. Cel;+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin