Canon EOS 5D Mark IV DSLR 4k Fotoaparate

Numri i njoftimit: 86718 | Postuar në: 16.05.2019, 01:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Rezolucioni: Од 10,1 Мегапиксели

Marka: Canon

Çmimi: 1.200 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Krejt e re
Nuk ka defekte apo gërvishtje

Karakteristikat kryesore

30,4MP Full-Frame CMOS Sensor
Procesor i imazhit DIGIC 6+
3.2 "1.62m-Dot LCD me prekje LCD
DCI 4K Video në 30 fps; 8.8MP akoma kap
AF me rreshje të densitetit të lartë me 61 pikë
Native ISO 32000, Zgjeruar në ISO 102400
Dual Pixel RAW; Butoni i zgjedhjes së fushës AF
Dual Pixel CMOS AF dhe Movie Servo AF
7 fps Qitje; CF & Slotet e Kartës SD
Built-in GPS dhe Wi-Fi me NFC

Artikulli Përfshin

Kamera Canon EOS 5D Mark IV DSLR (Trupi)
LP-E6N bateri litium-ion
Ngarkues LC-E6 për paketën e baterive LP-E6
Kablloja e Interfejsit IFC-150U II USB 3.0
Mbrojtësi kabllor
Rrip i gjërë i qafës
Software CD-ROM

Dërgo një mesazh direkt nëse jeni i interesuar.

 Berat     Ura Vajgurore

Dërgo E-mail

 Audrius