Gamepad Gen X3

Numri i njoftimit: 86719 | Postuar në: 17.05.2019, 15:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Levè Gamepad Gen x3 né gjendje tè mir pune dhe e perdorur per vetem 1 javé.
Leva èsht pak a shum si levat e playstationit dhe lidhet me anè tè bluetoothit me telefonat android dhe apple . Shitet per arsye mosperdorimi. Mund te perdoret per te luajtur lojra ppsspp'je ose ndryshe lojra playstationi te shkarkuara ne telefon. Çmimi i diskutueshem.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Fabio