VILE OKAZION NE ROSKOVEC

Numri i njoftimit: 86720 | Postuar në: 17.05.2019, 16:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 250

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 85.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Vila ndodhet ne Rroskovec, afer Shkolles "Alush Grepcka" ne Unazen e Re te qytetit, tek Kthesa e Statores se ''Pazarit te Roskovecit''.
Eshte 3 kateshe 250m2 , e projektuar nga arkitetkti ne menyre qe te jete funksionale. E perfunduar deri tek instalimet ilektrologjike -hidraulike dhe sovatime, instalime per vendosje kaldaje dhe me Certifikate Pronesie. Kati i pare eshte sallon-guzhine dhe nje banjo , me verande te madhe, kati i dyte jane dhoma gjume me banjo dhe i treti eshte nje apartament i vecante me guzhine dhe banjo. Gjithashtu, bodrumi eshte projektuar dhe prefshin nje pjese te tij per te jetuar i cili permban sallon,vend per oxhak, guzhine , banjo.
Pjesa tjeter eshte garazh per automjet.
Ka akses ne rruge te shtruar dhe trotuar (foto).

 Fier     Roskovec

Dërgo E-mail

 Fatmir