Shitet Pedan Kamioni

Numri i njoftimit: 86722 | Postuar në: 09.12.2019, 23:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION !!! SHITET URGJENT Pedan kamioni ne gjendje shume te mire Per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Alban