Shes 1 Palme Dekorative, Palma

Numri i njoftimit: 86734 | Postuar në: 31.05.2019, 13:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Zbukurimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes palme dekorative per vila dhe lokale. Lartesia 5.5 metra.
Palme 20 Vjecare e mirembajtur.
Shitet per arsye hapesire.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Klajdi