Apartament me qera per plazhista, Vlore

Numri i njoftimit: 86767 | Postuar në: 05.07.2019, 12:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 74

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 30 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet apartament 1 + 1 me qera per plazhista. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne zonen prane Shkolles se Marines, Vlore. Apartamenti eshte i disponueshem,i lire pas dates 25 Qershor. Per me teper informacion ose prenotim shkruani ne inbox ose telefononi ne nr e cel: 0699292627. Pushime te mbara!

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Anja