Shitet Mercedes Benz S350 L Bluetec

Numri i njoftimit: 86768 | Postuar në: 22.06.2019, 14:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: S 350

Viti: 2010

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: flori

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 23.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes Benz S 350L bluetec ,2010 ,220 mij kilometra.Makina eshte super full ,ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike ,e paster si jashte dhe brenda ,distronic ,pasqyra me sinjal ⚠️,sensor para mbrapa, kamera para mbrapa ,goma te reja Pirelli(te sapo blera),baxho ,xenon bixenon me levizje sipas ktheses ,dyer me thithje ,timon druri ,sendile me memorje para mbrapa ,sendile me masazh para mbrapa ,tavolina pas ,perde elektrike ,frigorifer ,dynamic etj.
Vetem shitet ( 23,000 € e diskutueshme )
E gatshme per cdo lloj prove.
0672077111

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 ilir