Shitet makin Opel tip, Astro 1.6 16V

Numri i njoftimit: 86778 | Postuar në: 27.06.2019, 11:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 1996

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Hatchback

Ngjyra: e gjelbër

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.350 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Në gjendje të shkëlqyshme pune,
Është me kamje Automat, me karburant Benzine dhe shumë ekonomike.
Është e përdorur për përdorimi vetjak, një ose dy her në muaj.
Është me të gjitha dokumenta në rregull.
-Taksat të paguar deri në fundin e muajt Qershor 2020(06.2020)
-Me siguracion të plot deri në fundin e muajt Qershor 2020(06.2020)
-Kouladimi dhe kontrolli fizik, deri në fundin e muajt Qershor 2020(06.2020) i kalon dhe përmbush të gjitha parametrat me suksese.
-Me targa të reja.
-Me te gjitha dokumentat është e plotë.


çmimi është 1.350 Lek (çmimi është i arsyetushëm dhe i diskutueshëm)

Të interesuarit jan të lutur që të thirrin dhe/ose te shkruajen në numrin e kontakti 068 52 73 73 9 si dhe në What’s Up.
Adresa: rruga interurbane Tiranë-Fushë-Kruje/Nikël

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Kastriot