Biciklete Genesis 26'

Numri i njoftimit: 86786 | Postuar në: 06.07.2019, 09:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 18.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Biçikleta

Lloji i njoftimit: Shitet


Biciklete Genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Mandi