Piano

Numri i njoftimit: 86788 | Postuar në: 06.07.2019, 21:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Piano e paperdorur

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Ines