Opel Astra

Numri i njoftimit: 86808 | Postuar në: 14.08.2019, 11:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet opel astra ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike 1.4 benzin makina esht shum e paster nuk perdoret shum per arsye personale ngjyra gri viti 2000 4 porta + bagazhi makina esht familjare

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Pajtim