SHITET SHTEPI PRIVATE NE LEZHE

Numri i njoftimit: 86843 | Postuar në: 21.09.2019, 16:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 0

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 400

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Shtëpi e Rivendosur plotësisht ne Ishull Lezhe.
Shtepi dhe tok me letra.
100M2
OBORR 400 m
75.000,00 €

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 ELONA