Shitet toke me letra ne Ishull Lezhe

Numri i njoftimit: 86846 | Postuar në: 23.09.2019, 22:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4000

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke me letra te rregullta.
Ishull lezhe.
1 pronar.
Ne kontekst shum i bukur dhe i qete.
4000m2.
15.000 euro = 1 dylym
60.000 euro = 4 dylym.

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 ELONA