Shes apartament 2+1 ne Fushe Kruje

Numri i njoftimit: 86853 | Postuar në: 28.09.2019, 07:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 97

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 35.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 2+1 ne qender te qytetit,koridor , sallon me guzhin ,2 dhoma gjumi 1 banjo dhe ballkon.Per me shum informazione me kontatoni 00393204605024 edhe WhatsApp e viber

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Miri