shitet shtepi 1+1 koridor +banjo

Numri i njoftimit: 8768 | Postuar në: 17.04.2014, 17:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Materjale konsumimi shtëpiake / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet shtepi 1+1 koridor dhe banjo siperfaqja eshte 33.1 meter katror shtepia ndodhet ne rus mbas shkolles 10 korriku tek pallatet 2 kateshe ka mundesi qe ta shfrytezozh edhe soleten per katin e trete ose papafingo

 Shkodër

Dërgo E-mail

 sefo