Villa Pashaj Fratar Mallakastër

Numri i njoftimit: 8807 | Postuar në: 19.04.2014, 20:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kjo shtepi ndodhet në Fshatin Bejar Mallakastër
Në një distanc 600m, nga autostrada.
Në një ambjent ku natyra dhe shtepia jan të lidhura njëra me tjetrën.
Nga ky vent mund te shkoshe per 35minuta në vlorë,gjithashtu edhe ne fier.
Ka nje oborr 2000m e cila eshte sistemuare me lule nga me te bukrate dhe gazon.
Gjithashtu ka nje siperfaqe tjeter rrethe 300m e cila eshte mbjell pem frutore.
Ka te mbjell 35 rrenje ullinje ne nje siperfaqe 1400m.
Ne kete shtepi kati i pare ne nje siperfaqe 150m mund te rregullohet dhe pershtatet simbas deshires tuaj .
kurse kati i 2 eshte plotesishte i perfunduare .
SHITET
TEL:00355693099113.
EMAIL:aleksander25@yahoo.com
Facebook:http:

 Mallakastë

Dërgo E-mail

 agron pashaj