disqe lojrash te pa perdorur

Numri i njoftimit: 8846 | Postuar në: 22.04.2014, 15:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


jane 3 lojra te pa perdorur.Super lojra te cilat kan kushtur shtrenjte dhe jane origjinale.
Jane nga lojrat me te kerkuara ne treg dhe jane "FULL HD".jane ljra per ata
qe duan aksionin,fantashkencen,armet dhe super fuqite.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 B.D corp >(Ndërmarrje)